Про нас

 

[ms_row] [ms_column style=”1/1″ align=”left” class=”” id=””]

  • Наш центр LEVEL входить до трійки самих рейтингових шкіл України! Вихованці нашого центру є чемпіонами національних, європейських і світових змагань!
  • Тренери нашого центру атестовані міжнародною федерацією спорту на пілоні IPSF (Internetional Pole Sport Federation), неодноразово брали участь в чемпіонатах по Polesport і Poleart, займали призові місця в регіональних і національних змаганнях, навчалися у спортсменів зі світовим ім’ям! Ми готові поділитися своїм досвідом з кожним з вас!
  • Для дітей або для дорослих; для спортсменів або для тих, ” хто ніколи не займався раніше”; щоб розвинути грацію, або накачати м’язи; щоб танцювати або трюкачити; щоб змагатися або «два рази на тиждень після  роботи»; тренуватися для фігури або через спортивний азарт. У центрі «LEVEL» є місце взагалі для всіх!
  • В нашому центрі на вас чекають комфортні умови: влітку, коли на вулиці спека, в наших залах – прохолода, а взимку, завдяки системі “тепла підлога”, вам не потрібно багато одягу, щоб розігрітися. В наших душових завжди є гаряча вода, а килимки для тренувань регулярно дезінфікуються.

[/ms_column] [/ms_row]

26.08.2017